V rámci projektu ROLIZ (Rozvoj lidských zdrojů TUL pro zvyšování relevance, kvality a přístupu ke vzdělání v podmínkách Průmyslu 4.0) působí na FZS TUL poradce studenta.


PORADCE STUDENTA ti poradí, pokud nevíš, kde se máš ptát!

 

Kontakty:

Mgr. Marie Froňková
proděkanka pro vzdělávací a pedagogická činnost
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kancelář: F02069 (2. patro), konzultační hodiny viz: http://www.fzs.tul.cz/cs/pro-studenty/konzultacni-hodiny
Tel: +420 48535 3722

Víte, že na Technické univerzitě působí Akademická poradna a Centrum podpory?

Akademická poradna nabízí:

  • komplexní systém odborného poradenství a konzultací formou individuálních setkání,
  • možnost konzultovat a hledat řešení studijních problémů či překážek, potíží při volbě profesní orientace, vztahových a osobních nesnází, sociálních problémů, krizových situací ap.

Centrum podpory je zaměřeno na uchazeče a studenty se specifickými potřebami a zajišťuje poradenské a servisní služby související se zajištěním přístupnosti studia ve spolupráci s dalšími odděleními TUL vč. fakult a ústavů.

Součástí Akademické poradny a centra podpory je i Kariérové centrum.

Kariérové centrum poskytuje poradenské služby všem studentům TUL a uchazečům o studium, a to jak v češtině, tak i v angličtině. Dále nabízí poradenství v oblasti profesního směřování, dokáže pomoci při přípravě životopisu, motivačního dopisu, při přípravě na vstupní pohovor či se sebeprezentací studentů. Kariérové centrum může studentům poradit při výběru zaměstnání a pomoci vybranou firmu poprvé vhodně kontaktovat. Informační leták KC.

Aktivity Kariérního centra zajišťují:
doc. Ing. Kateřina Maršíková, Ph.D. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Ing. Ondřej Moš, M.Sc. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
Bc. Gabriela Prokopová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)