Trénink relaxačních technik 2015 Tisk Email

Týden relaxačních technik na ÚZS TUL
Ve dnech 21. – 24. 9. 2015 probíhal na Ústavu zdravotnických studií TUL již druhý ročník Týdne relaxačních technik pro studenty 3. ročníku oboru Všeobecná sestra v prezenční formě studia. Kurz byl rozdělen na dva dvoudenní moduly. První modul byl zaměřen na prevenci syndromu vyhoření, metody zvládání stresu a praktický nácvik vybraných relaxačních technik pod vedením zkušené lektorky PhDr. Jana Sládková, MBA. Studenti si vyzkoušeli např. autogenní trénink, progresivní relaxaci, zážitkové techniky Navy Seals, techniku Kotvy nebo Neurologické úrovně.
Druhý modul probíhal pod vedením lektorky Mgr. Jarmily Podrazské. První den probíhal v laboratořích ústavu a soustředil se na péči o vlastní tělo. Studenti byli seznámeni s významem pojmu sebepéče, vnímáním vlastního těla a péčí o tělo při práci. Druhý den tohoto modulu pokračoval již v terénu, kde se studenti naučili techniku Nordic Walking a další relaxační techniky a metody posilování v přírodě.
Věříme, že byl tento kurz pro studenty velkým přínosem, že nabité zkušenosti využijí v pracovním i osobním životě a že jej příští rok znovu zopakujeme.
Pro lepší představu o proběhlém kurzu se můžete podívat do naší fotogalerie.

Aktualizováno Pondělí, 05 Říjen 2015 14:13

Promoce 25.09.2015 Tisk Email

Promoce absolventů Ústavu zdravotnických studií TUL (25. 9. 2015)
V pátek 25. 9. 2015 se Aule budovy G konaly slavnostní promoce absolventů Ústavu zdravotnických studií Technické univerzity v Liberci. Promoční slib do rukou rektora složilo 29 absolventů studijního oboru Všeobecná sestra v prezenční i kombinované formě a 10 absolventů studijního oboru Biomedicínská technika.
Všem absolventům srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v pracovním i osobním životě.
Fotografie z promoce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Aktualizováno Pondělí, 05 Říjen 2015 13:10

Imatrikulace 25.09.2015 Tisk Email

Imatrikulace studentů 1. ročníku
V Aule budovy G Technické univerzity v Liberci se dne 25. 9. 2015 uskutečnil slavnostní akt imatrikulace studentů 1. ročníku Ústavu zdravotnických studií TUL.
Všem novým studentům přejeme úspěšný vstup do studia na Ústavu zdravotnických studií!
Fotografie z imatrikulace si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Aktualizováno Pondělí, 05 Říjen 2015 12:49

Pozvánka k imatrikulačnímu slibu studentů 1. ročníku (25.9.2015) Tisk Email

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na slavnostní obřad u příležitosti imatrikulačního slibu studentů 1. ročníku Ústavu zdravotnických studií Technické univerzity v Liberci. Slavnostní obřad se koná dne 25. září 2015 od 9:00 hod. na Technické univerzitě v Liberci v aule budovy G. Podrobnější informace naleznete níže v pozvánce.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Říjen 2015 08:22

Pozvánka na promoce (25.9.2015) Tisk Email

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na promoce absolventů Studijnícho oboru Ošetřovatelství v prezenční a kombinované formě studia a studijního oboru Biomedicínská technika v prezenční formě studia. Slavnostní promoce se koná dne 25. září 2015 od 10:30 hod. na Technické univerzitě v Liberci v aule budovy G. Podrobnější informace naleznete níže v pozvánce.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Říjen 2015 08:24