Den otevřených dveří Tisk Email

Dne 17. února proběhlo na Ústavu zdravotnických studií druhé kolo dne otevřených dveří. Program byl zahájen v 10 hodin, kdy zájemci o studium na ÚZS byli seznámeni se studijními programy realizovanými na Ústavu zdravotnických studií, podmínkách přijetí a zároveň i s "životem" na Technické univerzitě v Liberci. V závěru prezentace měli možnost shlédnout krátké video prezentující Technickou univerzitu.

Druhá část programu Dne otevřených dveří byla realizována v prostorách Ústavu zdravotnických studií. Zájemci si mohli prohlédnout výukové prostory a laboratoře. Zároveň si mohli vyzkoušet celou řadu moderních přístrojů a modelů, které jsou na ÚZS k dispozici pro výuku, včetně fibroskopu, přístroje pro resuscitaci Autopuls, speciálního poslechového modelu, který je schopen simulovat srdeční a dechové fenomény. Jedna z uchazeček o studium se nám svěřila, že již navštívila několik fakult, kde je realizován studijní obor všeobecná sestra, avšak zde na Ústavu zdravotnických studií ji upoutala příjemná atmosféra a moderní prostředí s kvalitním zázemím a vybavením.

Letos má šanci na přijetí asi 140 zájemců. „Přijmeme  maximálně po 55 studentech do prvního ročníku studia v prezenční a kombinované formě do studijního programu Ošetřovatelství a asi 30 lidí do studijního programu Biomedicínská technika,“ informovala Mgr. Froňková.

Pro vážné zájemce má ÚZS TUL dobrou zprávu: připravuje akreditaci navazujícího magisterského  studijního programu Ošetřovatelství a zcela nového bakalářského programu Nutriční terapeut. Možnosti studovat na ÚZS TUL se tak v blízké budoucnosti výrazně rozšíří

Všem uchazečům o studium na Ústavu zdravotnických studií přejeme mnoho úspěchů při přijímacích zkouškách.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (UZSdod0339.jpg)Foto_3134 Kb
Stáhnout tento soubor (UZSdod0332.jpg)Foto_2202 Kb
Stáhnout tento soubor (UZSdod0316.jpg)Foto_1164 Kb
Aktualizováno Středa, 23 Červen 2010 14:54

Novinky v adopci Cecil Tisk Email
Adoptivní rodiče z řad studentů a zaměstnanců Ústavu zdravotnických studií obdrželi první dopis a fotografie od jejich adoptované africké holčičky Cecil Koumbe. Dopis přeložený z francouzského jazyka naleznete spolu s fotografiemi v níže uvedené příloze či v samostatné sekci Aktivity studentů - Adopce.

<< Začátek < Předchozí 51 Další > Konec >>