projekt MODOSE    I    Přednášky    I     Studijní materiály     I     E-learning                                                                               cs  en

10 let uzs animace

Jsme členem
Asociace vysokoškolských
vzdělávatelů nelékařských
zdravotnických profesí

  logo avv nzp mini web

Otevřený dopis

Obdrželi jsme certifikát

Fakulta roku 2013/2014

 fakulta roku certifikat mini

AdministraceVítejte na stránkách Ústavu zdravotnických studií
Den otevřených dveří Tisk Email

   Dne 17. února proběhlo na Ústavu zdravotnických studií druhé kolo dne otevřených dveří. Program byl zahájen v 10 hodin, kdy zájemci o studium na ÚZS byli seznámeni se studijními programy realizovanými na Ústavu zdravotnických studií, podmínkách přijetí a zároveň i s "životem" na Technické univerzitě v Liberci. V závěru prezentace měli možnost shlédnout krátké video prezentující Technickou univerzitu.

   Druhá část programu Dne otevřených dveří byla realizována v prostorách Ústavu zdravotnických studií. Zájemci si mohli prohlédnout výukové prostory a laboratoře. Zároveň si mohli vyzkoušet celou řadu moderních přístrojů a modelů, které jsou na ÚZS k dispozici pro výuku, včetně fibroskopu, přístroje pro resuscitaci Autopuls, speciálního poslechového modelu, který je schopen simulovat srdeční a dechové fenomény. Jedna z uchazeček o studium se nám svěřila, že již navštívila několik fakult, kde je realizován studijní obor všeobecná sestra, avšak zde na Ústavu zdravotnických studií ji upoutala příjemná atmosféra a moderní prostředí s kvalitním zázemím a vybavením.

   Letos má šanci na přijetí asi 140 zájemců. „Přijmeme  maximálně po 55 studentech do prvního ročníku studia v prezenční a kombinované formě do studijního programu Ošetřovatelství a asi 30 lidí do studijního programu Biomedicínská technika,“ informovala Mgr. Froňková.

   Pro vážné zájemce má ÚZS TUL dobrou zprávu: připravuje akreditaci navazujícího magisterského  studijního programu Ošetřovatelství a zcela nového bakalářského programu Nutriční terapeut. Možnosti studovat na ÚZS TUL se tak v blízké budoucnosti výrazně rozšíří

   Všem uchazečům o studium na Ústavu zdravotnických studií přejeme mnoho úspěchů při přijímacích zkouškách.

 

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (UZSdod0339.jpg)Foto_3134 Kb
Stáhnout tento soubor (UZSdod0332.jpg)Foto_2202 Kb
Stáhnout tento soubor (UZSdod0316.jpg)Foto_1164 Kb
Aktualizováno Středa, 23 Červen 2010 14:54
 
Novinky v adopci Cecil Tisk Email
Adoptivní rodiče z řad studentů a zaměstnanců Ústavu zdravotnických studií obdrželi první dopis a fotografie od jejich adoptované africké holčičky Cecil Koumbe. Dopis přeložený z francouzského jazyka naleznete spolu s fotografiemi v níže uvedené příloze či v samostatné sekci Aktivity studentů - Adopce.
 
<< Začátek < Předchozí 51 Další > Konec >>

Stránka 51 z 51