projekt MODOSE    I    Přednášky    I     Studijní materiály     I     E-learning                                                                               cs  en

10 let uzs animace

Jsme členem
Asociace vysokoškolských
vzdělávatelů nelékařských
zdravotnických profesí

  logo avv nzp mini web

Otevřený dopis

Obdrželi jsme certifikát

Fakulta roku 2013/2014

 fakulta roku certifikat mini

AdministraceVítejte na stránkách Ústavu zdravotnických studií
Koncert s povídáním o Indii

Dovolujeme si Vás pozvat jménem MUDr. Věry Špatenkové, Ph.D., předsedkyně správní rady Nadačního fondu Helping Hands Medical Project Jadan India na koncert vokálního souboru ORA PRO NOBIS s povídáním o Indii očima západní lékařky.

 

Koncert se koná 8. dubna 2016 od 19 hodin v aule Technické univerzity v Liberci (budova G).

Pozvanka Liberec WEB

Project Jadan India, nadační fond zajišťuje materiální a nemateriální podporu pro zlepšení kvality a dostupnosti zdravotní péče v Rádžastánu v Indii.


Koncert je organizován ve spolupráci s TUL. Vstupné je dobrovolné.

 

 

 
Nabídka pro studenty
KNL logo
        
pro Vás připravila zajímavou nabídku
 
Praxe Nábor 2 Ohodnocení

 

   Zpravodaj Technické univerzity o nabídce napsal: "Nemocnice chce víc našich absolventů, nabízí i stipendia"

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Leden 2016 22:58
 
Promoce absolventů Ústavu zdravotnických studií TUL (19. 2. 2016)

Dne 19. 2. 2016 se v Aule budovy G konali slavnostní promoce absolventů Ústavu zdravotnických studií Technické univerzity v Liberci. Promoční slib do rukou rektora složilo 9 absolventů studijního oboru Všeobecná sestra v prezenční i kombinované formě. Absolventce Bc. Anně Švejdarové byla udělena Cena rektora TUL za vynikající bakalářskou práci. Všem absolventům srdečně gratulujeme 

a přejeme mnoho dalších úspěchů v pracovním i osobním životě.

 
Pozvánka na promoce (19. 2. 2016)

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na promoce absolventů studijního programu Ošetřovatelství v prezenční a kombinované formě studia. Promoce se budou konat dne 19.2.2016 od 15:00 hodin v aule Technické univerzity v Liberci (budova G).

Podrobnosti naleznete v příloze.

 
Ústav zdravotnických studií na Gaudeamusu v Praze

Ve dnech 26. a 27. ledna 2016 se na pražském výstavišti v Letňanech konal tradiční veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Praha 2016. Ústav zdravotnických studií jako součást TUL se zde opět mohl prezentovat. Zájemců o studium na ústavu se sešlo opravdu mnoho. Účastníky veletrhu nejvíce zajímali studijní obory, možnosti vykonávání odborné praxe nebo příležitost studijních či pracovních stáží v zahraničí v rámci programu Erasmus.


Více o prezentaci ústavu a vůbec celé Technické univerzity v Liberci na Gaudeamu Praha 2016 naleznete na T-UNI a také v naší fotogalerii.

  logo
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Stránka 4 z 51