Jak proběhla konference na ÚZS TUL

Dne 4. 5. 2016 pořádal Ústav zdravotnických studií Technické univerzity v Liberci tradiční VIII. Libereckou konferenci nelékařských oborů a IX. Studentskou vědeckou konferenci letos na téma „Aspekty v onkologii a paliativě“. Své příspěvky zde prezentovala celá řada odborníků z oboru paliativní péče, onkologie a biomedicíny. Za všechny můžeme jmenovat např. MUDr. Marii Svatošovou nebo prof. Ing. Jana Vrbu, CSc. Téma konference se setkalo s velkým úspěchem, kromě studentů ústavu se zúčastnilo i přes osmdesát platících účastníků.

V rámci IX. Studentské vědecké konference vystoupilo s výsledky svých kvalifikačních prací pět studentů. Tři nejlepší z nich byli na konci oceněni.

Fotodokumentaci z konference naleznete na našem Facebooku.

Paliativ péče 2016

VIII. Liberecká konference nelékařských oborů

Z důvodu naplnění kapacity sálu je přihlašování na konferenci zastaveno.

Děkujeme za pochopení

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na VIII. Libereckou konferenci nelékařských oborů na téma "Aspekty v onkologii a paliativě" a IX. Studentskou vědeckou konferenci, která se koná dne 4. 5. 2016 v aule budovy G na TUL. Konferenci pořádá Ústav zdravotnických studií Technické univerzity v Liberci.

Bližší informace zde.

KANDIDÁTI DO STUDENTSKÉ KOMORY AS TUL (2016)

Vážené studentky a vážení studenti!

Dne 25. dubna 2016 bude probíhat na Ústavu zdravotnických studií volba zástupců z řad studentů do Studentské komory Akademického senátu TUL.

VOLBY DO STUDENTSKÉ KOMORY AKADEMICKÉHO SENÁTU TUL

Dne 25. 04. 2016 v době od 9:00 do 11:00 hod.

v počítačové učebně ÚZS1 (budova F3, 1. patro)

SEZNAM KANDIDÁTŮ DO STUDENTSKÉ KOMORY AS TUL:

1. Lenka Horáková

Přijďte podpořit svého kandidáta!

Vyhlášení výsledků voleb do Studentské komory AS TUL bude zveřejněno nejpozději 26. 04. 2016 na úřední desce ÚZS TUL: http://www.uzs.tul.cz/

Aktualizováno Pátek, 22 Duben 2016 11:53

DOPLŇKOVÉ VOLBY DO STUDENTSKÉ KOMORY AS TUL (2016)

Vážení studenti!

Dne 25. dubna 2016 bude probíhat na Ústavu zdravotnických studií volba zástupců z řad studentů do Studentské komory Akademického senátu TUL.

Kandidátky odevzdávejte do rukou Ing. Lenky Kozákové, do 22. dubna 2016.

Přijďte podpořit své kandidáty!

Volit můžete 25. 04. 2016 od 09:00 do 11:00 hod. v laboratoři ÚZS1 v budově F3.

Formuláře a vyhlášku o volbách do Studentské komory AS TUL naleznete v přílohách.

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Duben 2016 07:11

Exkurze studentů ÚZS TUL v Hospici svaté Zdislavy

Dne 4. 4. 2016 v rámci Odborné ošetřovatelské praxe 6 se studenti 3. ročníku oboru Všeobecná sestra prezenční formy studia zúčastnili exkurze v Hospici svaté Zdislavy, o.p.s. v Liberci. Hospic byl otevřen 1. 1. 2016 jako první kamenný hospic v Libereckém kraji. Studenti měli možnost si prohlédnout prostory nově vybudovaného hospice včetně stanice sester, pokojů pro klienty, ošetřovatelskou dokumentaci, kapli a další prostory. Studenti se také dozvěděli zajímavosti o chodu zařízení, způsobu poskytování paliativní péče včetně ošetřovatelské, podmínky přijetí klientů a průběh pobytu. Exkurze se shledala s velkým úspěchem z řad studentů a tato zkušenost jim přinesla další náhled na paliativní problematiku.

Pro lepší představu nahlédněte do naší fotogalerie.

Hospic